Zadzwoń do nas:   515-158-709
Napisz do nas:   psjetservis@gmail.com

Ciśnieniowe czyszczenie rur

Czyszczenie rur wodociągowych

Nasza firma PS JET Servis oferuje ciśnieniowe czyszczenie rur. Zapewniamy zachowanie najwyższych standardów jakościowych naszych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które w połączeniu z ogromną wiedzą oraz wykorzystywaniem podczas pracy nowoczesnego sprzętu, sprawia że nasze działania są precyzyjne i bardzo efektywne.

Ciśnieniowe przepychanie rur, to usługa która powstała z myślą o osobach prywatnych mających częściowo lub całkowicie niedrożną sieć hydrauliczną. Dzięki specjalistom z PS JET Servis woda czy ścieki znów bezproblemowo popłyną do kanalizacji publicznej. Ciśnieniowe czyszczenie rur wykonane przez nas, jest całkowicie bezpieczne dla zastanej instalacji oraz reszty budynku.

Ciśnieniowe czyszczenie rur

Na naszą usługę składa się również całkowite czyszczenie rurociągów. Wykonujemy je dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i samorządów, a także administracji oraz właścicieli budynków. Ciśnieniowe przepychanie rur pozwala w szybkim tempie, nieinwazyjnie oraz bezproblemowo udrożnić całą instalację hydrauliczną.

Swoje usługi oferujemy przede wszystkim na terenie województwa Śląskiego. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny, które zawsze ustalane są indywidualnie i zależą od specyfiki oraz wielkości danego zlecenie. W stosunku do najwyższej jakości wypadają niezwykle korzystnie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na profesjonalne czyszczenie rurociągów oraz ciśnieniowe przepychanie rur. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zapytaj o ofertę