Zadzwoń do nas:   515-158-709
Napisz do nas:   psjetservis@gmail.com
Jesteś tutaj: Usługi / Mycie przemysłowe

Mycie przemysłowe i czyszczenie zbiorników i instalacji

Czyszczenie kotłów przemysłowych Bytom

Nasz firma PS JET Servis - z myślą o prywatnych przedsiębiorstwach, samorządach oraz spółkach z udziałem Skarbu Państwa – oferuje profesjonalne czyszczenie zbiorników przemysłowych. Swoje usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego. Posiadamy specjalistyczne i nowoczesne urządzenia, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą, stanowi o najwyższej jakości. Działamy w sposób rzetelny oraz precyzyjny. Wykonujemy skuteczne czyszczenie kotłów przemysłowych.

Mycie przemysłowe Śląsk

Do czyszczenie zbiorników przemysłowych wykorzystujemy metodę hydrodynamiczną. Dzięki niej strumień wody zostaje skierowany na mytą powierzchnię pod bardzo wysokim ciśnieniem. Pozwala to na efektywne czyszczenie kotłów przemysłowych nie tylko z brudu, ale również rdzy, pozostałości po lakierach i farbach, a także z innych osadów czy soli.

Nasza usługa jest kompleksowa. Myjemy zbiorniki zrobione z różnych metali – stali czy aluminium. Ponadto wykonujemy również piaskowanie oraz konserwację antykorozyjną, które wydłużają żywotność kotłów. Czyszczenie zbiorników metodą hydrodynamiczną jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje żadnych uszkodzeń. Nasi fachowcy działają w sposób zorganizowany, szybki oraz bardzo dokładny. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjne terminy wykonania zlecenia.

Mycie przemysłowe na terenie Śląska to usługa, którą oferujemy w bardzo korzystnej cenie. Jest ona ustalana indywidualnie, gdyż każde zlecenie charakteryzuje się inną specyfiką i wielkością. Zapraszamy do kontaktu!

Kluczem do powodzenia naszych działań jest odpowiednie zaplecze sprzętowe oraz kompetentni pracownicy. W PS JET Servis korzystamy z urządzeń najwyższej jakości. Dzięki nim czyszczenie zbiorników przemysłowych może przebiegać sprawnie. Używamy specjalnie dobranych pomp wysokociśnieniowych, głowic oraz dysz do czyszczenia czy agregatów. Umożliwiają one mycie przemysłowe w różnej skali i w odmiennych warunkach. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klientów.

Czyszczenie instalacji przemysłowych nigdy nie było tak korzystne cenowo

Chcemy, aby z naszych usług mogło skorzystać jak największe grono zainteresowanych. Z tego powodu czuwamy nad tym, aby cennik okazywał się zawsze atrakcyjny. Trzeba nadmienić, że realizowane czyszczenie kotłów przemysłowych odbywa się z wykorzystaniem nie tylko sprzętu hydrodynamicznego, ale także z użyciem technik alpinistycznych. Zapewnia to dostęp do wszystkich czyszczonych miejsc, które po wykonaniu usługi będą posiadać wszystkie pożądane cechy użytkowe. W ofercie posiadamy także ciśnieniowe przepychanie rur oraz czyszczenie instalacji przemysłowych.

Ochrona ludzi i otoczenia

Dbając o wspólne dobro, jakim jest środowisko naturalne, odpowiedzialnie gospodarujemy odpadami, powstającymi w czasie pracy. Mycie przemysłowe za pomocą metody hydrodynamicznej pozwala nam również ograniczyć ilość chemii przedostającej się do otoczenia. Minimalizujemy bowiem zużycie detergentów i tym samym ich negatywny wpływ na planetę.

W firmie PS JET Servis wszyscy pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje, uprawnienia oraz ukończone kursy zawodowe. Ponadto świadomie uczestniczą w okresowych szkoleniach BHP, mając na uwadze własne bezpieczeństwo. Dzięki temu nie tylko zapewniamy precyzyjne czyszczenie instalacji i zbiorników przemysłowych, ale też dbamy o ochronę osób zatrudnionych. Ponieważ nierzadko wykonujemy mycie w trudnych warunkach, czyścimy powierzchnie wewnątrz oraz na zewnątrz zbiorników i instalacji, każdy pracownik musi zachowywać czujność.

Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi dla Państwa gwarancję, że po zakończeniu zlecenia Wasze wyposażenie znów będzie działało sprawnie, a usunięcie osadów umożliwi m.in. skuteczne zabezpieczenie urządzeń przed korozją.

Zapytaj o ofertę