Zadzwoń do nas:   515-158-709
Napisz do nas:   psjetservis@gmail.com

Czyszczenie zbiorników i instalacji przemysłowych

Czyszczenie kotłów przemysłowych

Nasz firma PS JET Servis - z myślą o prywatnych przedsiębiorstwach, samorządach oraz spółkach z udziałem Skarbu Państwa – oferuje profesjonalne czyszczenie zbiorników przemysłowych. Swoje usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego. Posiadamy specjalistyczne i nowoczesne urządzenia, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą, stanowi o najwyższej jakości. Działamy w sposób rzetelny oraz precyzyjny. Wykonujemy skuteczne czyszczenie kotłów przemysłowych.

Hydrodynamiczne czyszczenie zbiorników

Do czyszczenie zbiorników przemysłowych wykorzystujemy metodę hydrodynamiczną. Dzięki niej strumień wody zostaje skierowany na mytą powierzchnię pod bardzo wysokim ciśnieniem. Pozwala to na efektywne czyszczenie kotłów przemysłowych nie tylko z brudu, ale również rdzy, pozostałości po lakierach i farbach, a także z innych osadów czy soli.

Nasza usługa jest kompleksowa. Myjemy zbiorniki zrobione z różnych metali – stali czy aluminium. Ponadto wykonujemy również piaskowanie oraz konserwację antykorozyjną, które wydłużają żywotność kotłów. Czyszczenie zbiorników metodą hydrodynamiczną jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje żadnych uszkodzeń. Nasi fachowcy działają w sposób zorganizowany, szybki oraz bardzo dokładny. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjne terminy wykonania zlecenia.

Czyszczenie kotłów przemysłowych to usługa, którą oferujemy w bardzo korzystnej cenie. Jest ona ustalana indywidualnie, gdyż każde zlecenie charakteryzuje się inną specyfiką i wielkością. Zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj o ofertę