Zadzwoń do nas:   515-158-709
Napisz do nas:   psjetservis@gmail.com

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Dezynfekcja kanałów wentylacyjnych

Dezynfekcja kanałów wentylacyjnych i wentylacji mechanicznej Śląsk

Dbanie o kanały wentylacyjne nie tylko dobroczynnie wpływa na jakość powietrza wewnątrz budynków, ale jest również jednym z wymogów, jaki na właścicieli i administratorów nakłada polskie prawo budowlane oraz przepisy unijne. Nasza firma PS JET Servis oferuje specjalistyczną dezynfekcję kanałów wentylacyjnych na Śląsku. Nasi doświadczeni fachowcy wyposażeni są w profesjonalny oraz nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Czyszczenie wentylacji mechanicznej musi odbywać się regularnie:

  • co 2 lata w przypadku magazynów, hurtowni czy składów;
  • a także co rok, jeśli mówimy o instalacji w szpitalach, budynkach mieszkalnych, szkołach czy obiektach przemysłu zaawansowanego.

Nasz oferta powstała z myślą o przedsiębiorcach, samorządach lokalnych, administratorach budynków oraz osobach prywatnych. Zapewniamy efektywne i szybkie czyszczenie kanałów wentylacyjnych oraz wentylacji mechanicznej, jak również czyszczenie klimatyzacji w biurach i domach. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny oraz proponujemy atrakcyjne ceny.

Stawiamy na skuteczność oraz szybki czas realizacji każdego zlecenia. Dbamy o to, aby klienci byli zadowoleni i mogli jak najszybciej cieszyć się w pełni efektywną wentylacją. Czyszczenie kanałów wentylacyjnych powierzone PS JET Servis zajmuje niewiele czasu, ponieważ zadania tego rodzaju opanowaliśmy do perfekcji. Jak już nadmieniono, czyszczenie i dezynfekcja wentylacji mechanicznej wymaga regularności, co ma związek z obowiązującymi regulacjami sanitarnymi oraz przeciwpożarowymi.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych Katowice i Bytom

Zależy nam, aby każdy był w pełni zadowolony ze świadczonych usług. Dlatego do każdego ze zleceń podchodzimy z rzetelnością, mając na uwadze specyfikę instalacji. Poza usługami w zakresie oczyszczania kanałów wentylacji wykonujemy także profesjonalne wyważanie wentylatorów. Dzięki temu mogą one pracować zawsze z maksymalną wydajnością. Efektywne wyważanie wirników wentylatorów odbywa się z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń – w tym wyważarek dynamicznych. W ofercie posiadamy także odkamienianie rur wodociągowych oraz czyszczenie kanałów wentylacyjnych.

Zapytaj o ofertę