Zadzwoń do nas:   515-158-709
Napisz do nas:   psjetservis@gmail.com

Czyszczenie wymienników ciepła

Czyszczenie wymienników ciepła, kondensatorów i wypalarek

W PS JET Servis proponujemy profesjonalne czyszczenie wymienników ciepła. Oferujemy usługę, która zachowuje najwyższe standardy jakościowe i jest w pełni dostosowywana do oczekiwań naszych klientów. Regularne i prawidłowe czyszczenie wymienników płytowych jest niezwykle istotne. Są one bowiem skonstruowane z wąskich kanałów, w których tworzy się kamień, rdza, a także zbierają inne osady. Dzięki naszej usłudze wymienniki pozostają na dłużej w doskonałej kondycji oraz zwiększa się wydajność ich pracy. Ponadto obniżają się również koszty związane z eksploatacją.

Skuteczne i szybkie czyszczenie wymienników płytowych

Nasza firma PS JET Servis posiada nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który jest nieocenionym wsparciem naszego doświadczonego zespołu fachowców. Oferujemy czyszczenie wymienników ciepła z kamienia kotłowego, a także szlamu będącego pozostałością po wodzie kotłowej. Działamy w wyjątkowo skuteczny sposób czyszcząc wiele kanałów na raz. Zapewniamy szybki czas realizacji zleceń oraz dogodne terminy. Nasza usługa, którą jest czyszczenie wymienników płytowych powstała z myślą o przedsiębiorstwach przemysłowych, które zlokalizowane są w obrębie województwa śląskiego.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby zapewnić wysokiej klasy obsługę. Proponujemy korzystne ceny, których ostateczna wartość zależy od ilości wymienników do wyczyszczenia oraz charakterystyki zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na efektywne czyszczenie wymienników ciepła.

Zapytaj o ofertę