Zadzwoń do nas:   515-158-709
Napisz do nas:   psjetservis@gmail.com
Jesteś tutaj: Usługi / Usuwanie betonu

Hydrodynamiczne usuwanie betonu

Skuteczne usuwanie betonu i wykładzin gumowych

Woda pod wysokim ciśnieniem stanowi skuteczne narzędzie, umożliwiające pozbycie się niechcianych warstw kleju, cementu oraz innych typów spoiw. Firma PS JET Servis od lat świadczy usługi hydrodynamicznego usuwania betonu czy wykładzin gumowych. Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń, które umożliwiają dostosowanie ciśnienia wody do typu powierzchni czy trudności zlecenia.

Bezpieczne likwidowanie warstw betonu i wykładzin gumowych

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają doświadczenie w pracy na trudno dostępnych obszarach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać hydrodynamiczne usuwanie betonu, nawet jeśli powierzchnia czy konstrukcja znajduje się na dużej wysokości. Każda zlecenie realizujemy terminowo oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Hydrodynamiczne usuwanie wykładziny gumowej

Hydrodynamiczne usuwanie wykładziny gumowej, a także wielu innych, zużytych elementów w znakomitej większości przypadków wykonujemy tylko przy użyciu odpowiednio dobranego strumienia wody. W ten sposób chronimy środowisko i zapobiegamy przedostawaniu się do niego szkodliwych substancji chemicznych. Niezależnie od przedmiotu zlecenia za każdym razem zajmujemy się również zagospodarowaniem odpadów, które powstają podczas naszej pracy.

Świadczymy usługi dla osób prywatnych, przedsiębiorców, a także zarządzających instytucjami. Zapewniamy indywidualną wycenę, zależną między innymi od czasu potrzebnego na realizację zlecenia, jego typu czy odległości od naszej siedziby. Usługi hydrodynamicznego usuwania betony, wykładziny gumowej i cementu realizujemy od wielu lat, stale śledząc nowości pojawiające się w branży.

Zapytaj o ofertę