Loading...
Loading...

Gwintowanie CNC

Wśród wszystkich dostępnych w naszej firmie propozycji obróbki skrawaniem nie mogło zabraknąć również profesjonalnego gwintowania CNC. Metoda ta pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnego nacięcia zarówno samego walca, jak i otworów w dowolnie inaczej kształtowanych powierzchniach. Dzięki gwintowaniu CNC, czyli gwintowaniu maszynowemu, otrzymujemy elementy służące do solidnego mocowania z innymi elementami o odpowiadających im gwintach.

Gwintowanie CNC w Bytomiu – jakie ma zalety?

Jak wszystkie maszynowe obróbki skrawaniem, również gwintowanie na tokarce CNC oraz gwintowanie na frezarce CNC posiada szereg zalet. Na pierwszy plan wysuwa się dokładność oraz precyzja, a wszystko dzięki możliwości komputerowego zaprogramowania maszyny. To sprawia, że gwintowanie CNC nie tylko zapewnia idealne odzwierciedlenie projektu, ale gwarantuje powtarzalność. Z tego powodu gwintowanie na tokarce CNC jest wykorzystywane do seryjnych produkcji, zwłaszcza niewielkich elementów. Wszystkie wyprodukowane w ten sposób elementy są identyczne, posiadają te same właściwości oraz parametry, co jest w specjalistycznych branżach szczególnie ważne oraz cenione.

Gwintowanie CNC w Bytomiu cechuje również szybkość, niezbędna przy realizacji dużych, seryjnych zamówień. W naszej firmie dbamy jednak nie tylko o zamówienia na masową produkcję – jednakowo traktujemy Klientów indywidualnych i ich detaliczne, nawet niewielkie projekty. Warto zwrócić uwagę też na fakt, że cały proces gwintowania CNC jest w pełni bezpieczny dla pracownika, ponieważ nie ma on bezpośredniej styczności z ostrymi elementami maszyn skrawających. Pracownik odpowiada za prawidłowe zaprogramowanie gwintowania CNC, a cała praca wykonywana jest przez maszynę automatycznie.

Obróbka metali CNC w Śląskiem – dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy liderem w obróbce metali CNC w Śląskiem, a profesjonalne gwintowanie CNC w Bytomiu jest jedną z najczęściej wybieranych usług. Wszystkie zlecenia wyceniamy i realizujemy indywidualnie, z dbałością o szczegóły oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Oferowana przez nas obróbka metali CNC w Śląskiem jest usługą kompleksową, możliwą do uzupełnienia na bieżąco innymi rodzajami usług maszynowej obróbki skrawaniem. O realizację Państwa zamówień dbają najlepsi, doświadczeni i doskonale wykwalifikowani pracownicy, znający się na swoich obowiązkach i wypełniający je dokładnie oraz rzetelnie. Na krótki czas realizacji zamówień oraz jakość końcowych produktów wpływ ma też nasz znakomity park specjalistycznych maszyn, m.in. do gwintowania CNC.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom