Loading...
Loading...

Naprawa form wtryskowych, matryc oraz tłoczników

Produkcja form wtryskowych, matryc, tłoczników czy wykrojników jest skomplikowanym procesem technologicznym wymagającym wykorzystania odpowiedniego sprzętu oraz naprawdę wysokiej kwalifikacji i doświadczenia personelu. Dla najwyższej jakości elementów konieczna jest współpraca konstruktorów z działem produkcji. Do wykonania narzędzi wykorzystujemy maszyny CNC do obróbki metalu. Sprzęt stosowany do produkcji pochodzi od najlepszych producentów, a materiały, z których wykonujemy narzędzia to najwyższej jakości surowce, takie jak stal nierdzewna, aluminium czy inne metale. Oprócz produkcji zajmujemy się także naprawą, serwisem i konserwacją tych narzędzi. Oferujemy następujące usługi naprawcze:

  • naprawa form wtryskowych;
  • naprawa tłoczników;
  • naprawa wykrojników matryc;

Rodzaje usterek i sposoby naprawy

Najczęstsze usterki to awarie mechaniczne, pęknięcia, ukruszenia, zablokowania (na przykład przez ciało obce, które dostało się do formy wtryskowej) czy deformacje związane ze zużyciem materiału. Naprawy polegają przede wszystkim na uzupełnieniu ubytków, likwidacji pęknięć, przywracaniu odpowiedniej geometrii elementu. Do napraw wykorzystujemy tradycyjne spawanie TIG lub napawanie laserowe. Napawanie polega na rozgrzaniu materiału w okolicach uszkodzenia i wprowadzeniu dodatkowego płynnego metalu o składzie zgodnym z materiałem wykonania elementu. Oba materiały łączą się i powstaje jednolita struktura o odpowiedniej wytrzymałości, twardości powierzchni, a także odporności termiczne. Wszelkie naprawy wykonywane są za pomocą profesjonalnego sprzętu przez wykwalifikowany personel na podstawie dokładnych ustaleń z klientem.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Naprawa formy wtryskowej, tłocznika czy matrycy zaczyna się od diagnostyki problemu. Następnie przeprowadzamy czynności naprawcze i zwracamy klientowi naprawione narzędzie. Cena usługi szacowana jest indywidualnie na podstawie ustaleń w zamówieniu.

Profesjonalna, szybka naprawa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy to profesjonaliści z odpowiednimi kwalifikacjami i latami pracy w zawodzie. Oddając formy wtryskowe, tłoczniki, wykrojniki czy matryce w nasze ręce możesz mieć pewność, że zostaną sprawnie naprawione i posłużą Ci jeszcze przez naprawdę długi czas. Gwarantujemy całkowicie prawidłową pracę narzędzi po naprawie i zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom