Loading...
Loading...

Narzędziownia CNC Śląsk:

PS Jet Servis to firma działająca na rynku od trzech lat, która zdobyła certyfikat rzetelności roku 2020, co oznacza, że jest godna zaufania i cieszy się dobrą renomą wśród klientów. Nasi specjaliści świadczą usługi szlifowania, toczenia i frezowania CNC z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Oprócz tego tworzymy i realizujemy projekty form wytryskowych, matryc oraz tłoczników, a także zajmujemy się ich modyfikacją i naprawą. Katalog wszystkich naszych usług dostępny jest w zakładce na górze strony. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej narzędziowni CNC, oferującej usługi w atrakcyjnych cenach, zapraszamy do współpracy. Czekamy na Państwa zarówno w Tychach przy ul. Jaroszowicka 60, a także zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną czy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Narzędziownia CNC Śląsk – usługi

Maszyny CNC są sterowane numerycznie i wykorzystywane w przemyśle wytwórczym. Oznacza to, że narzędzia wyposaża się w technologię, pozwalającą usprawnić i zautomatyzować proces produkcji części i ich obróbki. Działanie maszyn CNC oparte jest na systemie sterującym, czyli wbudowanym komputerze, który kieruje całym procesem. Dzięki temu, praca przebiega szybciej, a precyzja wykonania elementów stoi na wysokim poziomie. Narzędziownia CNC PS Jet Servis zdolna jest wykonać zarówno toczenie, frezowanie CNC, jak również projektowanie, wykonywanie form wtryskowych, tłoczników, wykrojników, szlifowanie, elektrodrążenie wgłębne, drutowe czy produkcji narzędzi niezbędnych do wspomagania procesów wytwórczych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pozostałe usługi PS Jet Servis

Firma PS Jet Servis świadczy cały szereg innych usług. W katalogu znajduje się chociażby czyszczenie wysokociśnieniowe z zastosowaniem technik alpinistycznych. Proces czyszczenia alpinistycznego polega na pozbywaniu się zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc, ulokowanych wysoko nad ziemią. Oprócz odświeżania wybranych punktów, oferujemy także konserwację, malowanie i wiele innych. Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz szkolenia, które pozwalają im na wykonywanie czyszczenia wysokociśnieniowego z zastosowaniem technik alpinistycznych w sposób w pełni bezpieczny i efektywny.

Czyszczenie hydrodynamiczne betonu i konstrukcji stalowych to usługa, którą wykonujemy z użyciem wysokociśnieniowych myjek. Dzięki strumieniu wody i doskonale dobranym detergentom, skutecznie pozbywamy się nawet trwałych zabrudzeń i plam z błota, oleju, farby, lakierów, betonu, a także rdzy. Dokładamy wszelkich starań, aby czyszczenie hydrodynamiczne odznaczało się wysoką skutecznością.

Powyższe czynności to zaledwie część, jaką PS Jet Servis jest w stanie wykonać. W celu zapoznania się z pozostałymi usługami, które świadczy nasza firma. Zapraszamy do zakładki „usługi” lub bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Służymy wsparciem i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 


Zakres usług:


Kontakt:

Biuro Izabela Sydoryk 

Dział techniczny 


SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom