Loading...
Loading...

Prace wysokościowe z użyciem technik alpinistycznych dla przemysłu

Jedną ze specjalności naszej firmy PS JET Servis są profesjonalne prace wysokościoweKatowice to miasto, w którym bardzo dobrze rozwinięty jest przemysł oraz przedsiębiorczość. Z myślą o firmach, samorządach oraz spółkach z udziałem Skarbu Państwa, ale również osobach prywatnych oferujemy prace alpinistyczne. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowany oraz doświadczony zespół, a także nowoczesny i bezpieczny, atestowany sprzęt. Dotrzemy na każdą wysokość oraz w miejsca trudno dostępne. Dzięki wykorzystaniu lin nie trzeba rozstawiać rusztowań, co jest oszczędnością zarówno pieniędzy, jak i czasu.

Rozmaite prace wysokościowe

W ramach usługi, jaką są prace alpinistyczne wykonujemy różnorodne działania. Dostosowane są one do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, a także możliwości infrastrukturalnych. Na oferowane prace wysokościowe składają się m. in.:

  • konserwacja,
  • malowanie,
  • czyszczenie,
  • montaż i demontaż najróżniejszych elementów i urządzeń,
  • kładzenie instalacji,
  • udrażnianie rynien,
  • odśnieżanie dachów
  • i wiele więcej.

Zapewniamy znakomite i bardzo konkurencyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny a ostateczna wycena zależna jest od charakterystyki zadań do wykonania. Nasze prace alpinistyczne są wykonywane z zachowaniem najwyższej jakości oraz wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Alpinista przemysłowy

Każdy alpinista przemysłowy pracujący w naszej firmie, posiada niezbędne kwalifikacje i jest specjalnie przeszkolony. W połączeniu z umiejętnościami manualnymi, a także nowoczesnymi oraz zaawansowanymi pod względem technologicznym urządzeniami, wykonywane przez nasz zespół prace wysokościowe charakteryzują się dużą dokładnością i efektywnością. Realizujemy zlecenia w bardzo atrakcyjnych terminach. Działamy w sposób szybki oraz zorganizowany. Alpinista przemysłowy z firmy PS JET Servis, to gwarancja dobrze wykonanej pracy.

Doświadczenie zdobyte we współpracy z różnymi grupami klientów sprawia, że możemy dostosować się do różnych oczekiwań oraz warunków. Prace alpinistyczne są zamawiane przez podmioty gospodarcze oraz instytucje publiczne. W PS JET Servis jesteśmy także otwarci na potrzeby osób prywatnych, o ile tylko będą one potrzebować prac konserwacyjnych, montażowych czy mycia hydrodynamicznego.

Profesjonalne prace alpinistyczne w dobrej cenie

Minęły czasy, kiedy solidny alpinista przemysłowy stanowił rzadkość. U nas pracują certyfikowani fachowcy, dla których wspinanie się czy eksploracja trudno dostępnych miejsc jest pasją. Znajduje to przełożenie na jakość realizowanych działań. W połączeniu ze starannie dobranym sprzętem wszystko składa się na usługi w korzystnych cenach. Prace wysokościowe zyskały dzięki nam na profesjonalizmie i solidności. Warto się o tym przekonać, nawiązując współpracę w wybranym obszarze. Oferujemy także czyszczenie i montaż klimatyzacji oraz czyszczenie wymienników ciepła i czyszczenie zbiorników przemysłowych.

W firmie PS JET Servis zatrudniamy fachowców, którzy w swojej pracy zawodowej realizowali już wiele zleceń takich jak prace wysokościowe, czy alpinistyczne. Dzięki temu każde zlecenie realizujemy sprawnie i z zachowaniem niezbędnych norm związanych z bezpieczeństwem czy prawidłową realizacją działań w trudno dostępnych miejscach. Od wielu lat współpracujemy z zakładami przemysłowymi, czyszcząc i konserwując dla nich instalacje czy maszyny. Mając na uwadze duże zapotrzebowanie na nasze usługi, dojeżdżamy do klientów w całym kraju.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom