Loading...
Loading...

Mycie przemysłowe i czyszczenie zbiorników i instalacji

Nie jest tak łatwo samodzielnie wyczyścić przemysłowe zbiorniki czy kotły, w których mogły znajdować się różne substancje. Dlatego oferujemy profesjonalne czyszczenie zbiorników przemysłowych dla każdej firmy czy spółki. Nasze usługi odznaczają się wysoką jakością, a to dzięki naszemu doświadczeniu, które wciąż powiększa się o nowości w branży.

​Czyszczenie przemysłowe

Działamy na terenie całego kraju. Do czyszczenia zbiorników stosujemy metodę hydrodynamiczną, która polega na skierowaniu w czyszczone miejsce strumienia wody pod bardzo wysokim ciśnieniem. Metoda ta pozwala usunąć dokładnie i precyzyjnie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, takie jak rdza, zaschnięte pozostałości po farbach, lakierach, soli czy innych substancjach, które znajdowały się w zbiorniku.

Co ciekawe, metoda hydrodynamiczna jest niezwykle bezpieczna ze względu na brak konieczności stosowania środków chemicznych. Strumień wody zupełnie wystarcza. Mimo że jest bardzo silny, pod dużym ciśnieniem, nie powoduje żadnych uszkodzeń. Myjemy w ten sposób różne zbiorniki, niezależnie od tego, z jakiego metalu są wykonane.

Nieważne, czy zbiornik jest ze stali, czy aluminium – metoda hydrodynamiczna nadaje się do każdego. Oprócz samego czyszczenia wykonujemy jeszcze piaskowanie, a także konserwację antykorozyjną, co pozwala wydłużyć żywotność zbiorników i kotłów.

Profesjonalne wykonanie usług jest możliwe nie tylko dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników, ale również dzięki specjalistycznemu sprzętowi, jaki posiadamy. Są to specjalnie dobrane pompy wysokociśnieniowe, głowice, a także dysze do czyszczenia agregatów. Dzięki tym urządzeniom jesteśmy w stanie wyczyścić każdy zbiornik, nawet w nietypowych warunkach.

​Szybko, tanio i porządnie

Nasi fachowcy działają w sposób bardzo sprawny i zorganizowany. Terminy wykonania usług są więc atrakcyjne. Wykonujemy nasze usługi szybko, sprawnie i dokładnie zarazem. Mycie przemysłowe oferujemy także w atrakcyjnych cenach. Ceny te są tak przystępne choćby właśnie dlatego, że stosujemy samą wodę, bez żadnych dodatkowych środków. Cena usługi jest ustalana indywidualnie i zależy od specyfiki i wielkości zlecenia.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli potrzebujesz profesjonalnego czyszczenia zbiorników w swojej firmie i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy jakość i zadowolenie klientów.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom