Loading...
Loading...

Czyszczenie hydrodynamiczne:

W przemysłowych zbiornikach, kotłach czy rurociągach mogą znajdować się różne substancje, których resztki je zanieczyszczają. Nie jest łatwo wyczyścić takie elementy samodzielnie, dlatego nasza firma wykonuje usługę czyszczenia hydrodynamicznego. Mycie hydrodynamiczne polega na skierowaniu w miejsce, które ma zostać wyczyszczone strumienia wody pod bardzo dużym ciśnieniem. Jest to metoda bardzo dokładna i precyzyjna.

Czyszczenie hydrodynamiczne pozwala usunąć nawet najtrudniejsze, zaschnięte zabrudzenia typu rdza, zaschnięte farby, lakiery, sól i wiele innych zanieczyszczeń. Metoda hydrodynamiczna jest w pełni bezpieczna, a nawet ekologiczna ze względu na użycie jedynie samej wody. Nie ma tu konieczności użycia żadnych chemicznych środków, które nie są obojętne dla środowiska i nas samych. Ponadto mimo dużego ciśnienia wody strumień nie powoduje żadnych uszkodzeń. Czyścimy w ten sposób wszelkie zbiorniki, niezależnie od materiału ich wykonania.

 

Czyszczenie hydrodynamiczne rur

Oprócz czyszczenia różnego rodzaju zbiorników wykonujemy również czyszczenie i przepychanie hydrodynamiczne rur. Polega to na wtłaczaniu do rury wody pod dużym ciśnieniem. W ten sposób usuwane są zanieczyszczenia, a także przepychane zatory w zatkanych rurociągach. Możemy w ten sposób udrożnić całą instalację hydrauliczną. Metoda hydrodynamiczna jest bardzo bezpieczna dla rurociągów i nie powoduje żadnych ich odkształceń czy uszkodzeń. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, za pomocą którego sprawnie poradzimy sobie z każdą zapchaną rurą.

Tanio, profesjonalnie, perfekcyjnie

Usługę wykonujemy na podstawie wcześniejszych ustaleń z klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeśli chodzi o czyszczenie hydrodynamiczne, cena zależy od rodzaju zbiornika czy zabrudzeń. Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane.

Z racji użycia jedynie wody, bez drogich środków, cena usługi nie jest wysoka. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Do wykonywania naszych usług używamy najlepszego sprzętu, który obsługiwany jest przez wykwalifikowanych pracowników z ogromną wiedzą i wieloma latami pracy za sobą. Możesz mieć pewność, że Twoje zbiorniki będą wyczyszczone perfekcyjnie, a po zabrudzeniach nie zostanie ani ślad.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz wyczyścić zbiorniki z trudnych zanieczyszczeń lub przetkać jakąś instalację hydrauliczną.


Zakres usług:


Kontakt:

 

Artur Sydoryk 

Marcin Pachoński 


SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom