Loading...
Loading...

Czyszczenie betonu i konstrukcji stalowych

Nasza firma oferuje profesjonalne oraz bardzo skuteczne czyszczenie betonu oraz mycie konstrukcji stalowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas codziennej pracy dla naszych licznych klientów. Najwięcej satysfakcji daje nam ich zadowolenie, dlatego zapewniamy najwyższe standardy jakościowe każdej usługi. Ponadto gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny. Są one jednak zawsze ustalane w sposób indywidualny oraz zależne od wielkości i specyfiki danego zlecenia.

Skuteczne, hydrodynamiczne czyszczenie betonu

Czyszczenie betonu wydaje się być bardzo trudnym i żmudnym zadaniem, jednak nie dla nas! Do skutecznego mycia powierzchni betonowych wykorzystujemy strumień wody, który aplikujemy na zabrudzone miejsca pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu błoto, tłuste plamy, pozostałości po farbach czy lakierach zostają efektywnie odseparowane od betonu lub rozpuszczone. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo mytej powierzchni oraz bardzo dużą precyzję. Czyszczenie betonu z PS JET Servis to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu.

Hydrodynamiczne czyszczenie konstrukcji stalowych

Podobnie jak beton, również mycie konstrukcji stalowych odbywa się przy pomocy metody hydrodynamicznej. Pozwala to na skuteczne wypielęgnowanie stali oraz usunięcie z niej rdzy, szlaki pospawalniczej oraz innych osadów i zabrudzeń. Wykonujemy czyszczenie konstrukcji stalowych, które mają zarówno niewielkie, jak i bardzo duże rozmiary. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw prywatnych oraz spółek państwowych.

Poprzez wykorzystanie odpowiednich myjek pracujących pod ciśnieniem wykonujemy skuteczne czyszczenie betonu nawet wówczas, gdy zabrudzenia mają wiele lat i znacząco obniżają walory estetyczne oraz użytkowe obiektów. Na podobnej zasadzie odbywa się czyszczenie konstrukcji stalowych, które mogą być narażone na wiele rodzajów zabrudzeń. Warto postawić na usługi świadczone przez PS JET Servis, ponieważ na przestrzeni lat wypracowaliśmy szereg własnych rozwiązań i technik, zwiększających wydajność działań.

Profesjonalne czyszczenie hydrodynamiczne w korzystnej cenie

Dokładamy starań, aby zaproponować klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom oraz instytucjom usługi łączące najwyższą jakość z atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy w zespole alpinistów i grotołazów, jacy doskonale odnajdują się w trudnych warunkach – w ciasnych i ciemnych przestrzeniach. To przygotowanie sprawia, że czyszczenie betonu czy mycie konstrukcji stalowych nie jest dla nich problemem. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty. Oferujemy także prace alpinistyczne na terenie całego kraju oraz czyszczenie wymienników ciepła.

Metoda czyszczenia hydrodynamicznego jest bezpieczna dla konstrukcji stalowych, betonu, asfaltu i wielu innych materiałów. Do mycia powierzchni wykorzystujemy wodę pod wysokim ciśnieniem, która najczęściej w zupełności wystarcza do pozbycia się osadów, zabrudzeń czy rdzy. Dzięki temu możemy uniknąć stosowania substancji chemicznych, które negatywnie wpływają na środowisko. W zależności od zaawansowania korozji czy rozległości plam znajdujących się na różnych powierzchniach, nasi doświadczeni pracownicy odpowiednio dobierają ciśnienie strumienia wody i w ten sposób usuwają pozostałości po lakierach, cemencie i innych preparatach.

Sprawne usuwanie zanieczyszczeń

Jesteśmy firmą działającą na obszarze zarówno Śląska, jak i całego kraju. Zapewniamy sprawną oraz terminową realizację zleceń. Czyszczenie hydrodynamiczne i mycie konstrukcji stalowych pozwala szybko pozbyć się nawet wieloletnich zabrudzeń czy zaawansowanych zmian korozyjnych. Za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem jesteśmy w stanie przeczyścić wewnątrz, jak i na zewnątrz różne typy instalacji oraz zbiorników. Podczas hydrodynamicznego mycia konstrukcji stalowych wykorzystujemy sprawdzone urządzenia. Mamy za sobą wiele wykonanych zleceń, ale w trosce o jak najwyższy poziom usług, na bieżąco śledzimy informacje branżowe o nowych sprzętach czy metodach działania. Dzięki temu możemy zaoferować klientom czyszczenie hydrodynamiczne konstrukcji stalowych oraz mycie wielu innych powierzchni zgodne z najnowszymi standardami. Zapraszamy do naszej galerii realizacji!

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Wiosenna 31, 41-253 Czeladź

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom