Loading...
Loading...

Czyszczenie wysokociśnieniowe do 2500 bar Śląsk

Do czyszczenia wysokociśnieniowego wykorzystujemy sprawdzone i pewne metody. Usługa, którą oferuje nasza firma, nazywana jest też czyszczeniem hydrodynamicznym, a to ze względu na fakt używania do uzyskania efektu agregatów pracujących pod ciśnieniem sięgającym nawet 2 500 barów.

Moc urządzeń zawsze dopasowujemy do konkretnego zlecenia oraz do rodzaju i stopnia zabrudzeń. Ze względu na swoją skuteczność, stosunkowo niewielki koszt i brak stosowania chemikaliów, mycie wysokociśnieniowe stosowane jest powszechnie praktycznie w każdej branży.

Mycie wysokociśnieniowe na Śląsku – kto może skorzystać z oferty?

Mycie wysokociśnieniowe na Śląsku to jedna z chętniej wybieranych usług. Zastosowanie znajduje w różnorodnych gałęziach przemysłu, również tych o wąskich specjalizacjach, wymagających maksymalnej precyzji. Czyszczenie wysokociśnieniowe jest niezastąpione w branży chemicznej, lotniczej, budowlanej czy petrochemicznej. Służy do odczyszczania powierzchni w lakierniach, browarach czy w elektrowniach. Z powodzeniem przeprowadza się też czyszczenie rurociągów za pomocą wysokociśnieniowej strugi wodnej. Z tego względu usługę można określić jako uniwersalną.

Do czego stosuje się czyszczenie wysokociśnieniowe?

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące, za pomocą których wykonywana jest usługa, generują wysokie ciśnienie, które w połączeniu z wodą daje strugę wody skuteczniejszą od niejednego środka chemicznego. Czyszczenie wysokociśnieniowe może służyć jednocześnie jako forma usuwania trudnych zabrudzeń z dowolnej powierzchni, ale i jako forma obróbki strumieniowo-ściernej.

Ogromne ciśnienie, które jest generowane przez wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące, jest w stanie usunąć zabrudzenia w zbiornikach, turbinach czy wymiennikach ciepła. W innym przypadku mogą zostać wykorzystane do usuwania starych powłok lakierniczych, malarskich, korozji, poziomego oznakowania dróg, gumy z płyty lotniska, czy pozostałości po rdzy, betonie lub żywicy.

Mycie wysokociśnieniowe – cennik

Dla mycia wysokociśnieniowego cennik ustalany jest zawsze indywidualnie. Cenimy sobie Państwa zaufanie, dlatego zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do zaplanowania i realizacji zlecenia. Posiadamy najlepszej klasy wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące i wykwalifikowanych fachowców, dzięki którym każda praca zostanie wykonana z należytą starannością.

Zachęcamy do kontaktu i omówienia zlecenia pod kątem metod, czasu, efektu i kosztów. Oferujemy atrakcyjne ceny i pewne usługi mycia wysokociśnieniowego na Śląsku.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom