Loading...
Loading...

Czyszczenie kotłów przemysłowych

Naszym największym atutem jest fachowa wiedza poparta doświadczeniem oraz specjalistyczny sprzęt, za pomocą którego realizujemy każde zlecenie. Oferta czyszczenia kotłów i zbiorników dotyczy głównie Śląska – to na tym terenie realizujemy najwięcej zleceń związanych z chemicznym czyszczeniem kotłów oraz zbiorników (także metodą hydrodynamiczną). To innowacyjne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają nie tylko inni przedsiębiorcy, ale i osoby prywatne.

Nowoczesne czyszczenie – metoda hydrodynamiczna

W pracy posługujemy się przede wszystkim nowoczesną metodą czyszczenia hydrodynamicznego. Czyszczenie kotłów w taki sposób jest zupełnie bezpieczne dla ludzi oraz dla sprzętów, niezależnie od materiału, z jakiego są wykonane. Czyszczenie metodą hydrodynamiczną można zastosować w przypadku elementów stalowych oraz aluminiowych.

Innowacja czyszczenia kotłów przemysłowych taką metodą polega na wykorzystaniu czystej wody pod bardzo wysokim ciśnieniem. Użycie detergentów jest zbędne, strumień wody wystarcza do oczyszczenia kotłów nie tylko z brudu czy osadów, ale także z powierzchownej rdzy.

Nie tylko czyszczenie kotłów przemysłowych

Poza czyszczeniem kotłów przemysłowych wykonujemy również zabiegi konserwacyjne, przedłużające żywotność wyposażenia. Dodatkowo, poza czyszczeniem metodą hydrodynamiczną, wykonujemy również profesjonalne piaskowanie kotłów oraz konserwację środkami antykorozyjnymi. To jedyna w swoim rodzaju tak kompleksowa oferta czyszczenia kotłów i zbiorników na Śląsku.

Czym wykonujemy czyszczenie kotłów?

Czyszczenie kotłów i zbiorników na Śląsku oraz na terenie całego kraju wykonujemy za pomocą profesjonalnego, wysokiej klasy sprzętu. Za czyszczenie metodą hydrodynamiczną odpowiadają między innymi pompy wysokociśnieniowe, odpowiednio dobrane głowice oraz dysze przeznaczone do czyszczenia agregatów. Jesteśmy w stanie przeprowadzić chemiczne czyszczenie kotłów niezależnie od ich przeznaczenia, wielkości, kształtu czy umiejscowienia. Nasi specjaliści doskonale radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Czyszczenie kotłów i zbiorników – Śląsk

Nasze usługi chemicznego czyszczenia kotłów, zbiorników i instalacji dotyczy przede wszystkim terenu Śląska. Podejmujemy się jednak profesjonalnego czyszczenia kotłów na terenie całego kraju. Wyceny zlecenia zawsze dokonujemy indywidualnie, na podstawie dostarczonych nam przez Klienta danych. Szczycimy się nie tylko profesjonalnym wykonaniem czyszczenia kotłów metodą hydrodynamiczną, ale również najatrakcyjniejszymi cenami. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom