Loading...
Loading...

Czyszczenie rurociągów

Nasza firma PS JET Servis oferuje ciśnieniowe czyszczenie rur. Zapewniamy zachowanie najwyższych standardów jakościowych naszych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które w połączeniu z ogromną wiedzą oraz wykorzystywaniem podczas pracy nowoczesnego sprzętu, sprawia że nasze działania są precyzyjne i bardzo efektywne.

Ciśnieniowe przepychanie rur, to usługa która powstała z myślą o osobach prywatnych mających częściowo lub całkowicie niedrożną sieć hydrauliczną. Dzięki specjalistom z PS JET Servis woda czy ścieki znów bezproblemowo popłyną do kanalizacji publicznej. Ciśnieniowe czyszczenie rur wykonane przez nas, jest całkowicie bezpieczne dla zastanej instalacji oraz reszty budynku.

Ciśnieniowe czyszczenie rur

Na naszą usługę składa się również całkowite czyszczenie rurociągów. Wykonujemy je dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i samorządów, a także administracji oraz właścicieli budynków. Ciśnieniowe przepychanie rur pozwala w szybkim tempie, nieinwazyjnie oraz bezproblemowo udrożnić całą instalację hydrauliczną.

Swoje usługi oferujemy przede wszystkim na terenie województwa Śląskiego. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny, które zawsze ustalane są indywidualnie i zależą od specyfiki oraz wielkości danego zlecenie. W stosunku do najwyższej jakości wypadają niezwykle korzystnie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na profesjonalne czyszczenie rurociągów oraz ciśnieniowe przepychanie rur. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Wykonywane przez naszych specjalistów ciśnieniowe czyszczenie rur bywa określane także jako metoda hydrodynamiczna. W uproszczeniu polega ona na wtłaczaniu do instalacji wody pod odpowiednim ciśnieniem, co pozwala na przepchanie zatorów. Służą do tego maszyny WUKO, które w zależności od ustawień roboczych mogą wtłaczać co najmniej 65-70 litrów wody w ciągu minuty. Takie czyszczenie rur wodociągowych zajmuje niewiele czasu, co ma znaczenie dla klientów PS JET Servis.

Ciśnieniowe przepychanie rur – niedrogie i sprawdzone

Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, jak też od przedsiębiorstw czy instytucji. Zdobyte doświadczenie pozwala nam przepychać rury i węże w instalacjach o niewielkiej, jak też naprawdę sporej skali. Jeśli klient chce wybrać ciśnieniowe czyszczenie rur, cena okaże się zaskakująco atrakcyjna. Zależy nam bowiem na tym, aby docierać z usługami do szerokiego grona zainteresowanych. Regularne odkamienianie rur wodociągowych pozwala zachować całość instalacji w optymalnej kondycji. W ofercie posiadamy także czyszczenie kotłów przemysłowych oraz czyszczenie wymienników ciepła.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Wiosenna 31, 41-253 Czeladź

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom