Loading...
Loading...

Hydrodynamiczne czyszczenie powierzchni i instalacji technologicznych

Nie wszystkie zabrudzenia i zanieczyszczenia da się usunąć w sposób tradycyjny. Zwłaszcza jeżeli chodzi o przemysł i budownictwo, często praca ludzkich rąk nawet z wykorzystaniem specjalistycznych i profesjonalnych środków czyszczących może okazać się niewystarczająca. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z nowoczesnych metod i rozwiązań, dzięki którym z pomocą maszyn i wyspecjalizowanych sprzętów można uzyskać o wiele lepsze efekty. Dziś bierzemy pod lupę mycie hydrodynamiczne.

Mycie hydrodynamiczne – co to takiego?

Czyszczenie hydrodynamiczne, inaczej mówiąc wysokociśnieniowe to metoda wykorzystująca działanie wody pod bardzo wysokim ciśnieniem, co pozwala w łatwy, szybki i skuteczny, a do tego całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny sposób oczyścić zabrudzoną powierzchnię. Jest wykorzystywane w wielu branżach m.in. w budownictwie, energetyce, petrochemii, przemyśle spożywczym. Największą zaletą tej techniki jest brak negatywnego oddziaływania na środowisko, ponieważ nie korzysta się z żadnych silnych środków chemicznych, mogących zatruwać powietrze bądź glebę, a jedynie z agregatów, myjek wysokociśnieniowych, dysz i pistoletów. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to metoda ekologiczna, przyjazna naturze.

Co można usunąć stosując mycie przemysłowe hydrodynamiczne?

Zastosowanie bardzo wysokiego ciśnienia wody pozwala usunąć takie zabrudzenia jak rdza, lakiery, farby, szalki po spawalnicze, osady, kamień. Metodę tę stosuje się do czyszczenia maszyn, instalacji, kominów, kotłów, rurociągów, zbiorników, separatorów, wymienników ciepła, kondensatorów, elewacji, betonu, konstrukcji metalowych, wentylatorów, powierzchni płaskich. Taki sposób czyszczenia jest pewny i bezpieczny – nie powoduje uszkodzenia czyszczonych powierzchni. Świetnie sprawdza się także w przypadku mycia obiektów na dużych wysokościach i w innych trudno dostępnych miejscach.

Czyszczenie hydrodynamiczne z PS Jet Servis

Mycie hydrodynamiczne to usługa, którą warto powierzyć w ręce godnej zaufania firmy. W zakresie usług przedsiębiorstwa PS Jet Servis znajdziemy: czyszczenie rurociągów, mycie wysokociśnieniowe do 2500 bar, czyszczenie betonu i konstrukcji stalowych, czyszczenie wymienników ciepła, mycie hydrodynamiczne, mycie przemysłowe, a ponadto także prace alpinistyczne wysokościowe. PS Jet Servis działa na obszarze całej Polski. Jeśli interesuje Cię hydrodynamiczne czyszczenie wodą, zapraszamy na stronę.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom