Loading...
Loading...

Ektrodrążenie drutowe oraz wgłębne

Elektrodrążenie z pewnością można nazwać jedną z nowocześniejszych metod obróbki materiałów trudnych.

Wykorzystuje zjawisko erozji elektrycznej, co daje bardzo wiele możliwości wykonywania kształtów w materiałach trudnoskrawalnych jak również wszędzie tam, gdzie inne metody obróbki zawiodły i nie dają odpowiednich rezultatów.

Metoda ta doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy konieczne jest uzyskanie niezwykle dokładnych kształtów, zwłaszcza niewielkich rozmiarów.

Elektrodrążenie – Zastosowanie

W zależności od tego, co należy wykonać można zastosować elektrodrążenie drutowe lub elektrodrążenie wgłębne. Oba sposoby wykorzystują takie samo zjawisko do realizacji, jednakże sposób ich wykonywania nieco się różni. Elektrodrążenie drutowe polega na wykorzystaniu elektrod drutowych do wykonania prac, które pozwalają przede wszystkim na precyzyjne cięcie bardzo twardych materiałów. Doskonale sprawdza się na przykład do produkcji narzędzi, produkowanych bardzo często z niezwykle twardych i tym samym odpornych na uszkodzenia materiałów.

Nieco inne zastosowanie ma elektrodrążenie wgłębne. Pozwala ono na wykonanie kształtów – na przykład wklęsłych czy nawet otworów. Do tego celu wykorzystuje się elektrody miedziane albo grafitowe pozwalające na uzyskanie pożądanych efektów.

Bez względu na wybraną metodę elektrodrążenie daje możliwość uzyskania odpowiedniej jakości gotowych wyrobów przy zachowaniu cech materiałów, z jakich są produkowane. Zazwyczaj najbardziej istotne jest przede wszystkim zachowanie jak największej trwałości i twardości obrabianego materiału.

Usługi – Elektrodrążenie Dolnośląskie

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi elektrodrążenia, które pozwalają na spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. Do realizacji usług wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, który daje możliwość wykonania projektu zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez zamawiającego. Jeśli ktoś poszukuje wysokiej jakości usług takich jak elektrodrążenie dolnośląskie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oczywiście posiadamy niezbędne do wykonywania takich usług doświadczenie, jesteśmy w stanie bez problemu dobrać odpowiednią metodę elektrodrążenia do wykonania zleconych prac.

Staramy się, aby ceny oferowanych przez nas usług elektrodrążenia były jak najbardziej atrakcyjne dla naszych Klientów, dlatego mogą oni liczyć na indywidualnie ustalone ceny za zlecone prace. Dbamy przede wszystkim o zapewnienie jak najwyższej jakości realizowanych usług, aby nasi Klienci ponownie korzystali z naszej oferty i aby polecali nasze usługi innym, zainteresowanym taka obróbką Klientom.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom