Loading...
Loading...

Regeneracja form wtryskowych, matryc oraz tłoczników

Specjalizujemy się w produkcji narzędzi takich jak formy wtryskowe, matryce oraz tłoczniki. Mamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz najwyższej jakości sprzęt od najlepszych producentów. Pozwala nam to nie tylko produkować te narzędzia, ale również świadczyć kompleksowe usługi ich naprawy i regeneracji. Formy wtryskowe, tłoczniki czy wykrojniki z czasem się zużywają. Problem zaczyna być widoczny na produkowanych tworzywach. Wszelkie odkształcenia sugerują właśnie zużycie lub usterkę któregoś z narzędzi. Najczęściej zużycie formy wtryskowej, tłocznika bądź wykrojnika manifestuje się poprzez jego deformacje czy ubytki w materiale, z którego są wykonane. Oferujemy więc profesjonalne usługi, takie jak:

  • regeneracja form wtryskowych;
  • regeneracja tłoczników;
  • regeneracja wykrojników matryc;

Na czym polega regeneracja form, tłoczników czy wykrojników?

Regeneracja tych narzędzi polega przede wszystkim na uzupełnieniu ewentualnych ubytków czy likwidacji odkształceń i przywróceniu odpowiedniego kształtu oraz stanu materiału, z jakiego wykonane jest narzędzie. Do regeneracji wykorzystujemy metodę napawania, czyli tradycyjnego spawania TIG lub napawania laserowego. Napawanie polega na rozgrzaniu materiału w miejscu ubytku lub odkształcenia i wprowadzeniu płynnego dodatkowego metalu o podobnym składzie do materiału wykonania narzędzia. Proces napawania powoduje powstawanie tak zwanego naddatku materiału, który musi zostać usunięty poprzez odpowiednią obróbkę mechaniczną. Wykonujemy ją za pomocą frezowania, szlifowania oraz wygładzania. Regeneracja może być związana z usterką lub ze zmianą geometrii narzędzia. Wtedy zakres napawania i obróbki zwiększa się i wyższa jest także cena usługi.

Profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście do klienta

Usługę wykonują wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Regenerację przeprowadzamy na podstawie ustaleń uzgodnionych z klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i tak też jest ono wyceniane. Cena zależy od zakresu koniecznych do wykonania prac. Oddając formy wtryskowe, wykrojniki czy tłoczniki w ręce naszych pracowników możesz mieć pewność, że otrzymasz je wyglądające i działające jak nowe. Żaden z wielu klientów, dla których świadczyliśmy już usługi nie miał do niczego zastrzeżeń. Gwarantujemy, że zregenerowane profesjonalnie narzędzia mogą działać jeszcze przez bardzo długi czas, a dzięki nim powstanie jeszcze wiele produktów. Zapewniamy prawidłową pracę narzędzi po naprawie i zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

SIEDZIBA FIRMY:

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK,
MARCIN PACHOŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Jaroszowicka 60, 43-109 Tychy

NIP: 6263031610
REGON: 381508393

DANE DO FAKTURY:
ul. Polna 11C, 41-935 Bytom